تبریک رسمی ولادت امام علی ۹۸ + عکس و شعر - ایمنا

اینکه من وبلاگ داشتم و دارم و خواهم داشت سوال نکنید. چه ضرورتی دارد که من بخواهم درباره این موارد صحبت کنم. اصلا پیش از این وبلاگی داشتم یا نه چه فرقی میکند. آنهم در جهانی که انسان افکارش، اعتقاداتش در هر ثانیه از زندگی به هرچیزی و ناچیزی دگرگون میشود. لیکن خوشحالم که اولین مطلب وبلاگم مصداف شده است با مرد روزهای سخت پس از نبی خدا، حضرت علی علیه السلام. اولین امام اُمت تشیع که پس از وفات پیامبر حقش را ضایع کردند و با ناجوانمردی برای به دست آوردن قدرت فانی این دنیا ایشان را خانه نشین نمودند.

سرانجام چیزی که به رسم این هستی باقی ماند، استواری حقیقت بود که به این واسطه نام ایشان هم اکنون بر سر زبان های مردم شیعه راستین جاری است و یاد و خاطرشان در قلب مرد و زن مومن تشیع در اقساط نقاط جهان زنده است و راه ایشان کماکان توسط شیعیان عالم پیموده میشود. بنابراین ولادت حضرت علی علیه السلام را به مردان اهل دل، اهل معرفت، شجاعت و پایبند به رسم پهلوانی مولایمان در دنیای کنونی که بسیاری اعتقاد خود را به جهان آخرت سست نموده اند، لیکن آن اهل دلان و اهل معرفت کماکان در رکاب حضرت حق، مولا علی علیه السلام قدم میگذارند، تبریک میگویم. ورزتان مبرک ای مردان اهل خدا ان شاءالله

نه اینکه در نوشتن وبلاگ خیلی تازه وارد باشم (o.O)

آغاز دوباره وبلاگ با ولادت حضرت عشق، مولای متقیان حضرت علی علیه السلام

حضرت ,اهل ,علی ,علیه ,السلام ,تشیع ,علی علیه ,علیه السلام ,حضرت علی ,است و ,پس از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mina lotfy دانلود مجموعه جدیدتربن ها و بهترین ها اخبار داغ Play Now مونولوگ شرکت پودر لاستیک کویر قم نمایش آشپزی web بسم الله الرحمن الرحیم وبلاگ شخصی داریوش چیوایی